15 oktoober 2012

Sportlik nädal.
Teisipäeval I-IV klassi rahvastepalli võistlused.Moodustati 7-liikmelised segavõistkonnad. Esikoha ja medalid said: Villem Mihk, Helju-Eliis Nagelmann, Orm Adams,Marko Toomson,Heigo Nurmse-Kruus,Raul Reesar,Mary-Ettel Lauli. Võistlused viis läbi õpetaja Viive.
Neljapäeval II-III klass Märjamaal ujumas.
V-VIII klassi tütarlastel rahvastepalli turniir .Võitjad: Angeelika Lõps,Meril Topper,Laura Susi,Anneli Riisalu,Kai Kivastik ja Greete Melliste.
V-VIII klassi poistel jalgpalliturniir. Võitis võistkond: Martn Elias, Kert Mändla,Janno Jõeste,Karl Toomas ja Rain Viks.
IX-XII klassi võistkonnad pidasid vihaseid lahinguid jalgpalliväljakul . Üllatus IX klass võitis XII klassi. X klass võitis suure skooriga IX ja XI klassi,kuid kaotas ühe väravaga XII ,tuli leppida II kohaga. XII võidukas võistkonnas: Anni Ratas, Anne-Liis Maasing, Renart Rein, Martin Klimenko,Kert Klementi,Sven Veek ja Indrek Mändla.
Reedel VI-IX klassi tütarlapsed vabariiklikul jalgpallifinaalis Valtus. Võisteldi vapralt,kuid VII kohast kõrgemale seekord ei saanud.
Pühapäeval osales X klassi noormees Marten Jõevee Tallinnas rabajooksul. Ligemale 1000jooksjat ,Marten sai 18.koha.