07 mai 2011

Maijooks.

24.maijooks sai läbi. 91 0salejat,kes jooksis,kes tegi kepikõndi ja oli kohtunike-korraldajaid.
Ilm oli imeilus ja kes osales,sellel läks päev korda. Osalejaid oli vähem kui varasematel aastatel,kuid parimad olid kohal.
Meie kooli karika sai aastaks enda valdusse Rando Hallkivi XII klassist. 16 km jooksu võitis vilistlane Andrus Šults ,kellele järgnesid Erko Õunapuu,Mart Onemar.Naistest oli võitja Kadi Haapsall ja tüdrukutest Regina Kändla. Poistest :Marten Jõevee,Valju Kändla ja Kevin Saar. Meesveteranid läksid jooksma 8 km :Jaan Veelmann ja Lembit Õunlo Tallinnast.3km : 13-17.a. Riho Kirsipuu,Rainer Kula,Tõnis Kirsipuu,tüdrukutest Merilii Salumaa,Marleen Kuusk ja Anni Ratas. 10-12.a.Tüdrukud:Andra Salumaa,Karoli Kängsepp ja Mai-Roos Jõevee ning poistest:Kristjan Kaevats ja Henry Järve. 7-9.a. Tüdrukutest: Greete Luts,Mari-Ann Liidemaa,Laura Aruksaar ning poistest : Karel Kängsepp,Villem Mihk,Kaarel Aavekukk.
Klassidest oli parim osaleja I ja väga tubli VIII klass.