29 aprill 2013

Eelmisel nädalal 46.Jüriööjooks. Osales 9 võistkonda ,võitis X klassi võistkond:Merili Salumaa, Marleen Kuusk,Monika Hatto, Rasmus Roost,Andre Naaris ja Marten Jõevee. Teise koha sai XII klass,kolmanda Üdruma küla. Võistlesid veel V,VI-VII,VIII,IX ,XI  klasside ja vallavalitsuse võistkonnad.

23.aprillil oli ka selle hooaja viimane piirkondlik mälumäng :osales 9 võistkonda ,koolist 3.Meie õpetajad jäid taas napilt ilma esikohast,võitis Märjamaa. Õpetajad: Riina Leidsalu,Heli Mäe,Inge Rajaste,Ervin Rannik olid igati tublid. Õpilaste võistkondadest osales sel aastal ainult kahe klassi võistkonnad, siin olid kokkuvõttes paremad X klassi õpilased,viiel voorul võistlesid kahekesi  Alvar Haug ja Marten Jõevee .Küsimused koostas õpetaja Õnnela Palmiste-Selberg ,kohvi ja auhindade eest hoolitses Riina Leidsalu.

4.mail Kullamaa 26.maijooks. Mandaat kella 10.00 kooli juures. Ootame vilistlasi osalema!