08 september 2014Kiidan õpetaja Üllet ja Riina G , 1. ja 12. klassi õpilasi ning laululapsi 1. septembri aktuse korraldamise  eest.
·        E. 08.09 8. tunni ajal ÕE koosolek huvijuhi juures.
·   Rapla Jalgpallikool ootab treeningutele 1.-5. klassi poisse. I treening kolmapäeval, 10. septembril kell14.30
·        Söökla toimkonnas on 2 õpilast alates teisest tunnist kuni 5. tunnini. Kui algab teejoomine, siis alates 1. tunnist.
·        Kuna meil on päevavalve I korrusel, siis korrapidaja õpetaja on II korrusel.
·   17. septembril kell 14.00-16.00 toimub Rajaleidja keskuses Haapsalus (Jaama tänav 17) koolitus õpetajatele, kes õpetavad klassis, kus õpivad ka LÕK õpilased. Oktoobris toimub ka jätkukoolitus, koolitajaks Kristin Veltri. Registreerimine 15. septembriks mare.tereping@maavalitsus.ee
·        Muudetud on ainekavasid, parandused kooli ainekavadesse peavad rakenduma 01.09.2015.a.
·        Kooli sünnipäeva tähistame teisipäeval, 16. septembril.
·        Läänemaa klassiõpetajate kokkusaamine HLA-s on 17. septembril kell 15.00, igast koolist oodatakse ühte esindajat. Registreerimine 15. septembriks evelin.nappus@gmail.com
·  Valminud on Kullamaa Keskkooli töötajate palgakorralduse alused ja koolitöötajate koosseis. Dokumendid asuvad õpetajate toas.
·        Tartu Ülikooli elukestva õppe keskusest anname teada, et oktoobris on Tartu Ülikoolis algamas 2 EDUKO programmi veebipõhist kursust.Kursused toimuvad EDUCO programmi pedagoogide täiendusõpe raames ja on töötavatele õpetajatele tasuta:http://eduko.archimedes.ee/pedagoogide-taiendusopeKommentaare ei ole:

Postita kommentaar