15 oktoober 2018

Kiidan Kadi Vahtmeistrit, kes esines ettekandega ajalookonverentsil Haapsalus. Tänan M. Kaljuranda ühiskonnaõpetuse tunni läbiviimise eest. Kiidan Raul Reesarit, kes saavutas Haapsalu basseinitriatlonil III koha ja Robin Reesarit, kes saavutas II koha. Kiidan Ralf Kaljustet, kes saavutas 3. koha Kohtla – Järve meistrivõistlustel (III Eesti Karikas) taekwondos, kiidan Kristan Kaljustet, kes saavutas samal võitlusel 1. koha ja kompleksharjutustes 3. koha. Kiidan Hannes Välist, kes saavutas Tapa maadluspäeval kreeka-rooma maadluses 2. koha.

• E. 15.10 õpetaja Mai karjäärikoordinaatorite ja -õpetajate kokkusaamisel Haapsalus.
  • T. 16.10 õpetaja Õnnela Haapsalus koolitusel “Praktiline haridustehnoloogia”.
  • T. 16.10 kell 18.00 Spordiliit „Läänela „ ümarlaud spordihuvilistele Goldenbeckis.
  • K. 17.10 4.-6. klass KIK projekti raames Tallinnas Energiakeskuses. Väljasõit kell 9.00, kaasas direktor, huvijuht Pirja ja 4. klassi lapsevanem Tiina Silk.
  • K. 17.10 kell 13.00  Digikiirendi projekti raames õpetajatele rätsepakoolitus.
  • K. 17.10 toimub Rajaleidja keskuse individuaalne nõustamine 12. klassi õpilastele.
  • N. 18.10 kell 14.00 kooliga tutvumas Lääne-Nigula valla haridusspetsialist Kristina Ambros.
  • N. 18.10 fotode tellimise viimane päev.
  • N. 18.10 kell 12.00-16.00 majas haridustehnoloog Airi koos praktikandiga.
  • N. 18.10 kunstiringi ajad: 1.-2. klass 5.-6. tund ja 3.-5. klass 7.-8. tund.
  • R. 19.10 koolis Biobuss 10.-12. klassi õpilastele. Praktilised tööd toimuvad kell 10.00 kuni 14.00. Enne seda toimub 1. tund vastavalt tunniplaanile.
  • R. 19.00 kell 12.00 toimub õpetajatele DigiKiirendi projekti raames baaskoolitus, seoses sellega on 1.-9. klassi õpilastel ainult 3 ainetundi.